מפגשי סופרים

25 ביוני 2023

לילד הזה קוראים נטע והוא לומד בבית ספר זרקור במושב תל חנן מאחורי ראשון לציון. בתחילת השנה הגעתי למפגש סופרת אצלם בכיתה. זו שנה חמישית לדעתי שהם מזמינים אותי אליהם. "האחר הוא אני." ספר שכתבתי,  הפך להיות חלק מתוכנית הלימודים שלהם. האמת בית ספר טוב שמעביר יפה מאד ערכים חינוכיים. בדרך כלל כולם רוצים לקנות את הספר להיות מנהיג. כי החלום של כולם להיות מנהיגים. אבל הספר הקודם מראה שגם כאלה שנראים "לוזרים" יכולים בבוא הזמן לקחת פיקוד ולהפוך להיות מנהיגים. ואת המסר הזה אני ממש אוהבת. אני זוכרת את עצמי בכיתה ד, משוכנעת שמלך הכיתה הוא האדם המצליח בחיים. היום כגדולה אני רואה איזה שטות שמו לי בראש. מלכי הכיתה הם ממש לא מבטיחים את חיי הנצח. 

בכל מקרה נטע, הילד יפה התואר הזה, התחפש לסופרת רחלי פליישון, שהגיעה אליהם להרצאה על הספר. מסתבר שאחרי המפגש שהיה בעיניו מאד מרגש, הוא החליט לקרא ספרים נוספים שלי. ופתאום התגלה לו עולם ומלואו. לא סיפרתי שיש לי תשעים כותרים. ושכתבתי לילדים מגיל שנתיים ועד כתה ז. והוא שהגיע מארצות הברית לארץ היה צריך ללמוד לקרא ולקח בהתחלה את הספרים לגילאי שנתיים ולאט לאט עלה בגיל. כך יצא שקרא המון ספרים שלי.

כשנתנו בכתה שלו משימה. להתחפש למנהיג שאתה מכבד לא היה לו ספק והוא התחפש לרחלי פליישון.  ואני חושבת לעצמי כמה מתיקות יש בילד הזה. וכמה אושר הוא נתן לי בתחפושת הזאת שלו. כל יום אני פותחת את המייל ומרגישה שאני רוצה לחבק אותו.

0
    0
    עגלת קניות
    Your cart is emptyReturn to Shop